Pricing

You can choose to attend lessons by purchasing individual lessons or purchasing a membership. 

If you want to improve your English on a specific topic, we recommend purchasing individual lessons. Individual lessons cost between $15 and $20 per 1.5 hour lesson.

If you seriously want to improve your English overall, we recommend purchasing one of our packages.

Packages